Sevgilinize (Bayanlara) 10 Klasik Hediye Fikri

Sevgililer Günü veya romatik bir günde alacağınız romantik hediyeler, hayatınızdaki kadını memnun edecek mi? İster sadece sevgili, nişanlı, evli ya da tutkulu bir romantizm sedasındasında olun, ister istemez kışkırtan hediyeler geleneksel olanlardır: Güller, çikolata, parfüm ve mücevher. Geleneksel olmayan kısım, hepsini çevrimiçi olarak satın alabildiğiniz hediyelerdir diyebiliriz. Ayrıca sevgilimle kaç gün oldu konusunda giderek sevgili olma sürenizi hesaplayabilirsiniz.

Neden geleneksek hediyeleri tavsiye ediyoruz? Bunun nedeni, her yıl kadınların isteklerinin değişmemesidir. İnanın aşağıdaki hediyeler kadınları her zaman cezbedecektir. O bir anne, bir sporcu, bir akademisyen, bir profesyonel sporcu olabilir, ancak Sevgililer Günü’nde bir kadın gibi hissetmek isteyecektir. Seçtiğiniz hediyenin yanında güzel bir de kart eklemeyi unutmayın.

10 Klasik Hediye Fikri

  1. Kırmızı güller: Sevgililer Günü’nde “Sizi seviyorum” demek istiyorsanız, hiçbir şey bu duyguyu güzel kırmızı güllerden daha iyi ifade edemez. Çiçekçilerin paylaşacağı bir sır bu: Tek bir gül, buket kadar romantik. Mesajınızın açıkça göründüğünden emin olmak için o kadının size ne ifade ettiğini gösteren bir aşk mektubunu güllerin yanına ekleyiverin. Ayrıca hangi gül ne anlama geliyor konumuzuda bakabilirsiniz.
  2. Klasik Parfüm:Koku duyusu güçlü bir etkisi olabilir. İstersen bunu sevdiğin kadına sorabilirsin?. Bir cevap yok mu? Cevap vermesine gerek yok siz emin olun etkili ve hoş bir hediyedir…
  3. Küpeler:Küçük ve ışıltılı, taşlı küpeler göz kamaştırabilir. Bütçeniz elmas küpelere yetmezse, incileri veya yarı kıymetli taşları olan bir çift seçin. Satın almadan önce, kulaklarının delinip delinmediğini öğrenin ve onun diğer küpelerini takip ederek ne tarz küpelerden hoşlandığını da öğrenmeye çalışın.
  4. Romantik Kalp Kolye:Kalplerle yapılan kolye o kadına net bir şekilde “Seni seviyorum” diyor. Çeşitli metallerden ve çeşitli fiyatlardan seçim yapma şansınız da vardır.
  5. Tek Taş: Tek taş ışık altında parıldar, parladığı her seferinde ona verdiği kişiyi hatırlatır. Güzel bir tek taş alıp uzunca yıllar onun parmağında yaşamak istemez misiniz?
  6. Söz Yüzüğü: Bunun için sevgililer gününden daha iyi bir zamanlama olamaz. Hem hediye yerine geçmiş olur hem de geleceğe bir adım daha atmış olursunuz.
  7. Telefon: Günümüzün gelenekselleşen hediyelerinden biride telefonlardır. Güzel bir telefon alarak unutamayacağı bir hediye vermiş olursunuz.
  8. Mektup: Ne kadar eski gibi görünse de Postacının getirdiği hediyeyi gören eşiniz ya da sevgiliniz emin olun çok etkilenecektir.
  9. Ayakkabı: Kadınların en çok dikkat ettiği şeylerden birisi giyimleridir. Ona bir ayakkabı ile süpriz yapın. Tabi ayağına olmaza değişim için fişi de ona vermeniz gerekir.
  10. Çikolata: Kadınlar çikolatayı çok sever. En kalitelisinden kalp kutu içinde çikolata ve güzel bir mektup. Çikolataları yemeye kıyamayacaktır.

Yorum Yap