Sevgilimle Kaç Gün Oldu?

Sevgilinizle Kaç Gün Oldu hesaplamak için aşağıdaki forma Sevgili olma tarihinizi giriniz.


Yukarıdaki hesaplama alanı şu siteden alınmıştır: http://www.enkucuk.com/sevgilimle-kac-gun-oldu/

Sevgilimle Kaç Gün Oldu Nasıl Hesaplanır?

Yukarıdaki hesaplama aracı sevgilinizle kaç gün olduğunu hesaplamanız için tasarlanmıştır. Siz de bu süreyi hesaplamak istiyorsanız yukarıdaki hesaplama formuna başlangıç tarihinizi yazınız. Sizler için hazırlanmış bu özel, hızlı ve süper hesaplama aracının en can alıcı özelliklerinden birisi de canlı hesaplama yapmasıdır. Yani siz hesaplaya tıkladıktan sonra bile sonuç kısmında canlı olarak süreyi saniye saniye saymaktadır. Bu özellik ile canlı olarak sevgilinizle geçirdiğiniz süreyi takip edebilirsiniz. Bu programın sonuç kısmında şunlar görünecektir:

 • Kaç aydır sevgilisiniz?
 • Kaç haftadır segilisiniz?
 • Kaç gündür sevgilisiniz?
 • Kaç saattir sevgilisiniz?
 • Kaç dakikadır sevgilisiniz?
 • Kaç saniyedir sevgilisiniz?
 • Bir sonraki yıldönümünüze kaç gün kaldı?

Program bu verilen soruların sonuçlarını kapsamaktadır.

Sevgilimle Kaç Gündür Beraberiz Neden Önemli?

Hayatta bazı duygular gerçekten önemlidir. Bu önemli duygulardan biriside aşktır. Aşk insanı derinden etkileyen bir olgudur. Bunun için sevgilinizle kaç gündür beraber olduğunu hesaplayıp bilerek aşkınıza yeni bir heyecan katmış olursunuz. Tabi bunu karşı tarafa bildirmek de çok duygusal anların yaşanmasına sebep olabilir. Deneyin…Önce hesaplayın ve tüm sonucu sevgilinize mesaj atın bakın tepkisi ne olacak. Ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü için bu süreyi bir hediyenin üzerinde de kullanabilirsiniz. Bir çiçek üzerinde bir not…Birlikteliğinizin saniyesine kadar hesaplanmış duygusal bir not…Emin olun çok etkili olacaktır.

Ayrıca araştırmalara göre bayanların erkeklere nazaran bu gibi ince detaylarda daha hassas olduğunu gösteriyor. Erkeklerde bu hesaplama aracını kullanıp duygusal bir an yakalayabilir.

Sevgi Sizin Yol Haritanız

Aşk doğanın bir gücüdür. İstediğimiz kadar çok şey yapabiliriz ama bazı şeylere hükmedemeyiz. Aya ve yıldızlara, rüzgara ve yağmura emredemeyiz. Doğada ki dengeleri değiştirmek için sınırlı bir kabiliyete sahip olabiliriz, ancak tam olarak ekolojik dengeyi bozma riski taşıyoruz. Benzer şekilde aşk, bazen kendiliğinde olan karşı çıkılamaz bir şey olarak karşımıza çıkar. Sevdiğimize, sevgilimize yani aşka karşı koyamayız. Aynı doğadaki rüzgara, ay ve yıldızlara hükmedemediğimiz gibi…

Sevgi, senden, benden hatta birçok şeyden daha büyük bir olgudur. Sevgiyi davet edebilirsiniz, yani onu arayabilirsiniz belki de çok yaklaşırsınız ancak sevginin kendisini nasıl, ne zaman ve nerede ortaya çıkacağını sen seçemezsin. Aşka teslim olup olmamayı seçebilirsin, ama sonunda aşk zorla da olsa sizi esir alabilir. Sevmediğiniz sevimli insanları bile aşk üçgeninin içinde bulabilirsiniz. Aşk koşullarla gelmez. Güneş gibi, aşk korkularımızdan ve arzularımızdan bağımsız olarak bir anda yayılır.

Aşk her zaman olduğu gibi doğasında özgürdür. Satın alınamaz, satılamaz veya ticari konuya alet edilemez. Tabi günümüz dizilerinde ve filmlerinde aşk ve sevgi bir ticari obje olarak işlenebilmektedir. Tabi bunların sadece senaryodan ibaret olduğunu belirtelim. Aşk hapse atılamaz ya da yasalarla düzenlenemez. Aşk bir madde değil, pazarlanabilir bir güç kaynağı bile değildir. Aşkın toprakları, sınırları yoktur, ölçülebilir kütle veya enerji çıkışı da yoktur.

Sevgilinizle Vakit Geçirmek Size İyi Gelecektir

Kim sevgilisiyle güzel şeyler yapıp iyi vakit geçirmek istemez ki… Ama bazen öyle anlar olur ki yapacak birşey bulamazsınız. Takvimleri eskitmişşinizdir… O kadar çok şey yapmışsınızdır ki yapacak bir aktivite kalmamış sanki…İşte sizleri kurtacak bazı fikirler:

 • Deniz kenarında iseniz güzel bir plaja giderek beraber eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.
 • Deniz imkanınız varsa yakınlarda tur tekneleri olabilir. Araştırıp güzel bir tur teknesine dahil olabilirsiniz.
 • Sevgilinizle beraber yürüyüşe çıkıp eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
 • Beraber lunaparka gidebilirsiniz…Emin olun çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 • Sevgilizle güzel bir gezi organize ederek gününüzü eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
 • Birlikte bir tiyatroya gidebilirsiniz.

Bu önerilere başka bir konumuzda devam edeceğiz. Şimdilik bu kadar…Bu konumuzda sevgilinizle kaç gündür beraber olduğunuzu hesaplamak için yani sevgilimle kaç gün oldu sorusunu sizlere online bir araçla cevapladık. Konularımızı takipte kalın.

2 Comments

 1. Elif 24 Ekim 2017
 2. Melissa 17 Kasım 2017

Yorum Yap