Beckham’ların Aşk Hikayesi

Her ikisi de iş toplantıları, etkinlikler ve akşam yemeklerinde sıkça görülüyordu. Sık sık bu iş yemeklerine, toplantılara gitmek zorunda kaldılar, çünkü iş için bu gerekliydi. Bu toplantılardan biriydi. Daha doğrusu, bir hayır toplantısıydı. Victoria Adams, Spice Girls grubunun başka bir üyesiyle buraya gelmişti. İki büyük bir aşık orada ilk tanışmışlardı. Sizde onlar gibi aşıksanız sevgilimle kaç gün oldu konumuza giderek aşkınızla geçirdiğiniz saniyeleri hesaplayabilirsiniz.

Onların tavrı ilk bakışta sevgi değildi. Çünkü Victoria sevgilisinden yeni ayrılmıştı. Bir konuşma ile arkadaşlık ilişkileri başlarlar. Sonra ararlar ve bir kaç kere beraber yemek yemeye giderler. Birlikte vakit geçirmeyi severdi. David ilgi çerçevesi içinde olmayan pop müzikle hiç ilgilenmediğini hissetti.

Beckham basit bir aileden geldi ve şöhretin genç yaşta olduğunu anladı. Ailesi Manchester United hayranıyıı. Beckham’ı takımın oyununa götürdü. Masal, Beckhem’in futbol kariyerinde sadece 17 yaşında olduğunu önermektedir. Sonra, heterojen yükseliş …
Ünlülerin dış görünüşü de önemli bir rol oynamıştır. Özellikle yanaklardaki yanaklarda. Bununla birlikte, ani şöhret, şanssız canavarlar onu mutlu etmedi. Karşı cinsten temsilciler onu görmezden gelmedi. Ancak David, kızlarının hepsinin sadece basit bir Londra çocuğuyla ilgilendiğine inanmadı.

Victoria’daki tek kadın merak ve çekici kadın değildi. Victoria, David için ideal bir kadındı. İyi bir eş ve sevecen anne olabilen gerçek bir kadın. Her ikisi de tanınmıştı. Victoria, aynı zamanda Bayan Bekhem’den önce iyi giyimli, bakımlı, düzgün, giyinmiş bir kadındı. Çocukluktan gerçek bir bayan olarak büyümek için üç anı vardı: Sırtını düz tutmak, dizlerini yoğurmak ve bıçağı balık bıçağıyla harmanlamamak için ufak bir yüzeye eğmek. Victoria şu yılları hatırlıyor: “Kendimi tanıdığım gibi kendim çalışmaya başladım. Her şey … Oturma, ayakta durma, yürüme, gülerek, sinir bozucu, giyinme, giyinme … Biliyorsunuz, örnek görüntü sorumluluk gerektirir. Çünkü başka çıkış yolu yok “dedi.

Babası bir satıcı ve annesi bir çiftçi olsa da, Victoria doğuştan gelen bir aristokrat. Vücut yapısı standart 90-60-90 olmasa da, yaptığı her şey idealdir. 17 yaşındayken Laine Tiyatro Sanatları üniversitesine gider. Wiki saatlerce dans ortamında ölüyordu. Ciddi bir dans edindim. Efsanevi “Spice Girls” grubunun bir yarışma vardı. Bu grupta hem ticari hem de popülerlik açısından büyük başarı elde etti. Ama saymanı …

David ve Victoria, ilginç çiftler olabileceğini anlamışlardı. Her biri milyonlarcası var, ikisi de kariyerinin en üstünde. Futbol taraftarları, Beckham’ın hızlı evliliğinin kariyerine zarar vereceğini düşünüyorlardı. Spice Girls takımının sevgilileri, Victoria’nın kaybıyla çabucak uzlaşmışlardı. Basında, orada bir miktar aşk serüveni olduğu söyleniyordu. Ancak bunların hepsinin sahte olduğu ortaya çıktı. Tanıştıktan bir yıl sonra çift çiftlerin katılımlarını ilan etti. 4 Temmuz 1999’da düğün töreni yapıldı. Oğlanların Brooklyn’de doğması uzun sürmedi. Sonra Bekhems ilk evlerini aldı. Bu eve “Bekhem Sarayı” deniyordu.

Birçoğu mutluluğundan gıpta edildi. Her adım paparazzi’nin odak noktasındaydı. Ancak gençler pek dikkat etmedi. 2002’de Beckham’ın ikinci oğlu Roberto James doğdu. Ancak hikaye onları ciddi bir test yaptı. David ikinci oğlu doğumundan sonra Real Madrid ile sözleşme imzaladı ve İspanya’ya gitti. Aile İngiltere’de kalıyor. Bu sefer her şey olur.

Rebecca, Lus Dede dilini öğretir ve kentle tanışmasına yardımcı olur. Ancak, paparazzilerin iş toplantılarında değil resmi gayri resmi yemeklerde yakalaması uzun sürmüyor. Gazeteler David Beckham’ın ihanetine ilişkin yazıları yazmaya başladı. Hatta Prenses Diana’dan sonra en büyük ihanet oyunu diyordu. “İdeal Çifti” ve “Kim David Wiki’yi Değiştirdi?” Gibi başlıklar gazetelerde yayınlandı. Dünya ihanete uğramış bir kadından tepki bekliyordu. Herkes çiftin yakında boşandığına ikna oldu. Ancak, düşündüğünün aksine, Victoria oğlanları aldı ve Madrid’e gitti – kocasına.

Sonra “Saklanmayacağım” derdi. Ailemiz için zor bir dönemdi. Ancak dünyadaki her şeyin kendi değerine sahip olduğunu fark ettim. Adam da. ” Böylece, Victoria saptı ve başka bir oğlu dünyaya geldi – Kruz. Ondan sonra, çift tüm faaliyetlerde birlikte görünmeye başladı. Victoria yüzünden gülümsemem eksik değildi. Ve sonuçta, Beckham sevgili kadınıyla bir başka evlilik töreni düzenledi. Kilisenin düğününden sonra, kruvazör erkekler böyle bir dövme dövdüler: “Her şey geri geldi”.

Victoria’nın 10 yıllık evliliği konusundaki duyguları bu hissi paylaştı: “Sonsuz sevilen ve görkemli hissediyorum. En iyi arkadaşım aşkım. Bana her geçen gün ilham veren en iyi kişi … Mutlu yıldönümü, dünyanın en iyi kocası ve babası. ” David de yıldönümlerine kayıtsız kalmadı: “Güzel 4 çocuğumuz var ve sana iyi bir anne hayal edemiyordum.”

Temmuz 2011’de üç kızı doğdu – Harper Seven. İki dünyaca ünlü iki adamın uzun süre evlenmiş olması, herkesi şaşırttı. Viktorias’ın gizli markasının yaratıcısı, 42 yaşındaki İngiliz tasarımcı, model, şarkıcı, aynı zamanda güzel çocukların mutlu bir anne. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca genç ve genç kız şimdi onu görmek istiyor. Victoria Beckhem geçen sene başka bir adım attı. Dövmesini sildi. Bunun nedeni, dövmenin bugünkü itibarını zedelemektir. Yani Victoria şu anda iş yapan bir kadın olarak bu dövmeyi sevmiyor.

Bütün kötü tahminlere rağmen, aileleri arasındaki ittifak sıkı bir şekilde kuruldu. 18 yıldır evli olsalar bile, bu çift hakkında farklı söylentiler var, ancak mutlu yaşantıları göründü. Bekhems ciddi ve mükemmel yetiştirme ile büyür. Ayrıca çocuklarıyla arkadaşlar. En azından bunlar, ebeveynlerin sosyal paylaşım ağlarında paylaştığı fotoğraflar ve videolar. Dolayısıyla Beckham’ın ailesi tüm dünyada ideal bir aile örneğidir.

Yorum Yap