Aşkı Anlamak İster misiniz?

İki yıl önce evlendiler. Çocuk edebiyatı ve şiiri sever. Yazılarını ve şiirlerini internet sayfalarına ve gazetelere gönderdi. Yine de, yazılarını okurlar tarafından yeterince sevmedi. Buna ek olarak, oğlan çok güzel bir fotoğraf … r. Düğün gününün çoğunu da yakaladı. Edebiyat ve şiir sevgisinden, resim sanatını almıştır. Karısını çok sevdi ve bu sevgi karşılıklıydı. Ancak kız biraz sabırsız ve sinir bozucu idi. En küçük konularda kocasıyla günlerce konuşmazdı. Oğlan sabırlı davranmaya ve her zaman mutabık kalmaya çalıştı. Bugün kız, sevmediği bir iş görmesini istemişti.

Kız: “Arkadaşımın düğününden üç gün sonra. Senden resim çekmemi istediler. Dahası, fazla mesai ödeyeceklerdir. ”

Çocuk, “Artık vaktim yok” diyor.

Kız: “Kapalı … Bir daha vaktin yok. Bu romanı birer birer işinize koyun. Zaten onun için çok zamanınız olacak. Arkadaşımın düğün fotoğraflarını yapmanı istiyorum. ”

Çocuk, “Hayır!” Dedi.

Kızı: “Sadece 1 gün kaldı.”

Oğlan:«Dedim ki yox!»

Kız, “Üç gün içinde odamı, teklifimi kabul etmeniz veya her şeye son vermeniz gerektiğini söyleyerek bırakıyorsunuz” dedi.

Son iki gün boyunca kız arkadaşıyla konuşmadı, sorularına cevap vermedi ve hatta onun yanında oturmadı.

Ve 3. gecede …

Çocuk, “Konuşmalıyız” dedi.

Kız: “Eğer düğünlerden bahsediyorsanız, dinlerim.”

Oglan: “Hayır, ama çok önemli bir konuşma.”

Kız tekrar cevap vermiyor.

Boy: “Bir kıza tanıştım. Beni çok seviyor. Çok hoş. İstemediğim şeyler beni zorlama. Yazılarımı da destekliyor ve bir gün ünlü yazarlardan biri olacağımıza inanıyorum “dedi.

Kız kocasının sözleriyle şok oldu. Gözyaşlarını saklamaya çalıştı ve yanaklara düştü.

Çocuk elini pijamalarının göğüs cebine koydu: “Resmi aldım, görmek ister misin?”

Kız eski tersine çevrildi.

“İstemiyorum! dedi.

Çocuk ışığı kapattı ve yattı. Kız uyuyamadı. Rüyası kaçtı. Bir zamanlar karısına o kız gibi davrandı. Her zaman onu ve her neyse seveceğini söyledi. Sözlerini ne kadar çabuk unutmuş ve ne kadar çabuk değiştiğini. O günlere geri dönmek ve sevgisini geri kazanmak istemektedir. Tekrar ağlamaya başladı. Sonra gözleri eşinin göğüs cebine çarptı. Şakaya ve merakı incelemek istedi. Yavaşça eğildi ve pijamalarını göğüs cebinden çıkardı.

Baktı …

Ağlamak istedi …

Gülmek istedi …

Güzelce boyanmış 1 resim vardı. Kız da çok güzeldi.

Bu onun kendi resmiydi. 1 resim önceden haber verilmeksizin çekildi.

Hafifçe eğildi ve kocasının yanağını öptü.

Yorum Yap